Partnerzy

Naszymi partnerami są firmy o wieloletnim doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każdego klienta. Ich produkty wykorzystywane są w teatrach, operach, studiach filmowych na całym świecie do m.in. budowy dekoracji statycznych oraz mobilnych, wyposażenia zaplecza scenicznego, sceny, planów filmowych i zdjęciowych, magazynów. Produkty w najwyższej jakości tworzone przede wszystkim z myślą o ułatwieniu pracy i skrócenia czasu pracy nad produkcją scenografii.

Hoac – Stage Technology

Firma HOAC® została założona przez Ingrid i Wolfganga Högga w 1985 roku. Dziś firma rodzinna prowadzi kolejne pokolenie, rodzeństwo Dr. Gabriele Högg i Martin Högg. Obecnie firma ma swoją siedzibę w Moers niedaleko Essen.

HOAC® opracowuje i produkuje innowacyjne systemy aluminiowe dla teatru, widowisk i technologii scenicznej. Wszystkie systemy HOAC® zostały zaprojektowane z myślą o modułowej koncepcji, która zapewnia większą elastyczność i mobilność.

Parametry techniczne oraz kompatybilność systemów pozwalają na tworzenie imponujących struktur, w których wszystkie elementy są dopasowane i zapewniają wartość dodaną dla klienta.

HOAC® jest synonimem rozwoju technicznego mającego na celu integrację systemów dla technologii scenicznej. HOAC® ma długą historią sukcesów i posiada referencje w prawie wszystkich krajach europejskich, w tym kilka wyróżnionych teatrów i oper w Stanach Zjednoczonych i Azji.